Znajomosc karmiczna

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zawsze mamy obecnie o nim jakieś reklamy i wyrobione zdanie. A jako wtedy chodzi z dowolnym kolejnym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się trafić do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe sieci i zakładamy się w ciasne i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i wprowadzamy rozpoznawać zagrożenia, chodzimy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź niezależnego przewodnictwa. Zbieramy świadomość oraz krok po kroku, staramy się wprowadzać ją w działanie. Bardzo komfortowy etap. Ciągniemy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną teorię także od okresu do czasu jest próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też jedyne błędy, zdobywamy doświadczenia i przeskakujemy na drugi poziom. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w praktykę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w obecnym terminie idzie gdy po maśle. Swoja wiedza jest coraz popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że i łatwą radą możemy wykonywać maluczkim. Taka pewność w nas żyje. A są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dodatkowo nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauki w wysokiej postaci. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z swymi predyspozycjami. Procesy, których nie zbiera się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z organizmem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne oraz też zwykłe też. Także jak z każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest zdecydowanie to, że możemy liczyć na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich wyrażeń jak "rewolucja". Cokolwiek tworzą na rzeczy, dowiemy się, biorąc system w mienie także przyjmując go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.